Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Na podstawie tych informacji przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

+48 885 364 656

biuro@TeslaWynajem.pl

Karta podarunkowa - Tesla Wynajem

Karta podarunkowa

Radość jazdy Teslą jest już blisko! Za 3 minuty kupon podarunkowy może być na Twoim mailu!

Dane osoby kupującej:

Wskaż typ karty:W celu zakupienia karty podarunkowej proszę uzupełnić imię i nazwisko, które pojawią się na karcie. Na karcie podarunkowej nie będzie podana cena zakupu. Na następnym formularzu będzie możliwość wskazania czyje dane jako obdarowującego mają pojawić się na karcie.

FAQ

1. Jak wygląda przejazd Teslą?

Ponieważ Tesla nie jest zwykłym samochodem, trudno byłoby tak po prostu wsiąść i pojechać. Dlatego podczas naszego spotkania pierwsze 15 minut to zapoznanie z samochodem z zewnątrz, ładowaniem oraz specyfiką jazdy elektrykiem w Polsce. Drugie 15 minut to zapoznanie z wnętrzem samochodu oraz funkcjami sterowanymi za pośrednictwem ekranu dotykowego. Kolejne 15 minut to przejazd naszego kierowcy i pokazanie, jak jeździ samochód elektryczny wraz z pokazaniem możliwości przyspieszenia samochodu. Takie zapoznanie się z samochodem podczas jazdy, która jest znacząco inna niż jazda zwykłym samochodem, jest obowiązkowe przed samodzielną jazdą. Następne 15 minut dla kuponów godzinnych i 75 minut w przypadku kuponów dwugodzinnych to przejażdżka obdarowanego (lub innych osób, o ile zostały zgłoszone przy umawianiu jazdy). Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia kierowania samochodem przez korzystających z prezentu w dowolnym momencie bez podania powodu i kontynuację jazdy przez naszego kierowcę, jednak w naszej historii nigdy się to jeszcze nie zdarzyło. „Dzień z Teslą” składa się z podobnego „szkolenia” oraz 23-godzinnego najmu, w czasie którego obdarowany jeździ samodzielnie bez naszego kierowcy. W tym wypadku obowiązuje limit kilometrów i zwrotna kaucja.

2. Dlaczego 2 godziny kosztują więcej niż dwa razy godzina?

Podczas pierwszej godziny obdarowany jeździ 15 minut. Podczas drugiej godziny nie ma już etapu zapoznania z Teslą, więc jest to pełna godzina jazdy. Z doświadczenia wiemy, że kierowcy "dość intensywnie próbują możliwości samochodu", a co za tym idzie następuje duże zużycie opon, hamulców etc. Jesteśmy przekonani, że cena za taką jazdę jest naprawdę konkurencyjna w stosunku do 300-400PLN za 2 okrążenia toru samochodem sportowym jakie sprzedają firmy z bonami prezentowymi.

3. Czy można przyjść z kimś?

Oczywiście, że tak. Czas z Teslą należy do obdarowanego i może wziąć dowolną liczbę osób (nawet wysadzać je i zabierać następnych co 5 minut). Ograniczeniem jest ilość miejsc w samochodzie (do dyspozycji obdarowanego pozostaje zawsze jedno miejsce z przodu i co najmniej 2 miejsca z tyłu, chociaż z doświadczenia wiemy, że 3 osoby na tylnej kanapie ujmują nieco radości z doznań).

4. Czy mogę umówić się na dowolną datę?

Przejazdy organizowane są w zależności od dostępności naszych samochodów i kierowców. Przejazdy w Warszawie i Poznaniu organizowane są często i odbywają się z reguły w dni robocze popołudniami, więc łatwiej ustalić dokładną datę, na której zależy jeżdżącemu. W pozostałych miastach kupony realizowane są zazwyczaj w weekendy (typowo raz na 2 miesiące). Informacje o możliwości realizacji przejazdu w danym mieście wysyłane są bezpośrednio do obdarowanych w danym mieście.

5. Na przejazd w moim mieście trzeba za długo czekać. Czy mogę zmienić miasto?

Nie ma żadnego problemu. Kupon można wykorzystać na jazdę w dowolnym mieście. Nazwa miasta wskazanego na kuponie pomaga nam jedynie informować obdarowanego o tym, kiedy realizacja kuponu możliwa jest w jego okolicy.

6. Gdzie odbywają się przejazdy?

To zależy od miasta. Przejazdy zaczynają się i kończą w tym samym miejscu, z reguły koło słupka ładowania. Staramy się, żeby jeżdżący mógł poczuć samochód nie tylko w cyklu miejskim, ale również na autostradzie/drodze ekspresowej.

7. Jaką dokładnie Teslą będzie przejazd?

To zależy od dostępności samochodów. Przejazdy co do zasady organizujemy Teslą Performance (P85+, P85D, P90DL), ale nie ma reguły. Jeśli dostępny w danym terminie samochód nie będzie odpowiadał jeżdżącemu, to będzie miał on możliwość wybrania innego terminu z innym samochodem z naszej floty.

8. Chciałbym wziąć Teslę na cały dzień lub weekend. Czy jest gdzieś widoczna dostępność?

Mamy kilka samochodów i ich dostępność zmienia się z godziny na godzinę - dlatego daty ustalane są indywidualnie. W wypadku kuponu na dzień lub weekend przejazdy odbywają się jedynie po wcześniejszym potwierdzeniu terminu. Najłatwiej umówić się w Warszawie lub Poznaniu, a kupony w innych miastach realizujemy sukcesywnie, obecnie ok. co 2 miesiące. Oferujemy realizację kuponu w konkretnym wymarzonym terminie, lecz może się to wiązać z dodatkowymi kosztami podstawienia auta - w takiej sytuacji najlepiej do nas zadzwonić przed zakupem (885 36 46 56).

9. Czy obowiązują jakieś dodatkowe formalności lub opłaty?

Przy Kartach Podarunkowych na godzinę lub dwie nie ma żadnych. Przy opcji dobowej lub weekendowej obowiązuje podpisanie umowy najmu oraz wpłata zwrotnej kaucji. Takie zabezpieczenia są zrozumiałe biorąc pod uwagę, że zostawiamy do pełnej dyspozycji samochód wart ok. pół miliona złotych. Oczywiście kierowcy obciążani są dodatkowo wszelkimi kosztami mandatów i nieuiszczonych opłat za parkowanie, ale to się jeszcze nie przydarzyło. Obowiązuje także limit 100km/dzień - za każdy kilometr przejechany ponad limit jest opłata zgodnie z cennikiem.

10. Kiedy dostanę kupon?

Kupon pojawi się na mailu bezpośrednio po jego opłaceniu. Jest to PDF przygotowany do wydruku spakowania i wręczenia Możemy też wysłać kupon w kopercie na wskazany adres za dodatkową opłatą 30PLN, ale namawiamy do samodzielnego drukowania kuponów. W okresie przedświątecznym nie oferujemy tej opcji, aby uniknąć rozczarowań z powodu opóźnionych listów.

11. Jakie są szczegółowe zasady wykorzystania kuponu, terminy etc?

Wszystkie informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na kolejnej stronie - jeszcze przed zakupem.

12. Czy mogę dostać fakturę?

Podczas procesu zakupu kuponu istnieje możliwość otrzymania faktury. Można też otrzymać ją później, jednak wtedy robimy to ręcznie i trwa to do kilku dni.

13. Jakie informacje są na kuponie?

Na kuponie widnieje imię i nazwisko obdarowanego, miasto w którym odbywa się przejazd , numer rezerwacji oraz kod służący do umówienia jazdy. Dodatkowo na kuponie znajduje się w zależności od wyboru imię i nazwisko obdarowującego lub nazwa firmy obdarowującej (możliwa do pokazania jeśli kupon był kupiony na fakturę na daną firmę).

14. Przez jaki czas kupon jest ważny?

Kupon prezentowy można zrealizować przez 6 miesięcy od daty jego wykupienia.