O NAS

Jesteśmy wyjątkową wypożyczalnią Tesli – pierwszą w Polsce i jedyną, która oferuje Tesle z pakietem Performance . Nie daj się nabrać na niską cenę u konkurencji i uniknij rozczarowania - tylko my mamy najmocniejsze auta dostępne w sprzedaży. Wnętrze "Premium" oferowane przez inne wypożyczalnie oznacza jedynie skórzane fotele, nie ma wpływu na osiągi. Tylko pakiet Performance oraz Ludicrous zapewnią czasy na poziomie 3 sekund "do setki". Nasze pojazdy wygrywają na światłach z większością Lamborghini, Ferrari czy Audi R8. Sprawdziliśmy :)

Wynajmujemy Tesle na godziny, doby, tygodnie, miesiące - jesteśmy elastyczni. Napisz nam czego potrzebujesz, a przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich oczekiwań.

W naszej flocie posiadamy zarówno modele S jak i X, w najbogatszych wersjach dostępnych na rynku - silnikowych i wyposażenia. Model 3 pojawi się u nas jak tylko trafi do pierwszych klientów w Europie, czyli pod koniec 2019 r.

Z niecierpliwością czekamy na dostawę New Roadster, ale nie spodziewamy się go przed rokiem 2020. Aktualnie nasze samochody stacjonują głównie w Poznaniu i Warszawie, lecz ich wynajem możliwy jest na terenie całej Polski.

zaufali nam

Teslawynajem.pl to elastyczność pod każdym względem!

Jesteśmy zachwyceni takim wprowadzeniem w świat elektromobilności i na pewno będziemy korzystać z usług Teslawynajem przy kolejnych okazjach!

Podczas imprezy targowej dzięki Teslawynajem.pl nasze stoisko przyciągało tłumy, a zainteresowanie Teslą przerosło nasz oczekiwania. Tłumy były tak duże, że nie wyobrażamy sobie wynajmu samochodu na imprezę targową bez pracownika Teslawynajem.pl, który na miejscu pomógł nam w opanowaniu szturmującego tłumów ciekawskich i odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania techniczne. Z pełnym przekonaniem polecamy Teslawynajem.pl jako partnera na wszelkie imprezy targowe - to gwarancja udanej imprezy!

Ratunek na ostatnią chwilę!

Zaplanowaliśmy imprezę niespodziankę z okazji 40 urodzin naszego wspólnika i nagle 4 godziny przed wydarzeniem dowiedzieliśmy się, że firma nie dostarczy nam supersamochodu który miał być głównym elementem prezentu - wypadu na weekend do Spa.

Przed katastrofą uratował nas zespół Teslawynajem.pl, który wykazał się mega elastycznością oraz szybkością w działaniu i w ciągu 3h „wyczarował spod ziemi samochód” i maksymalnie uprościł wszystkie formalności...

Do dziś jesteśmy pod wrażeniem nie tylko samochodu ale przede wszystkim działania firmy, która uratowała nasz dzień.

Kompleksowa usługa na jeden telefon!

Jako event manager organizując imprezę szkoleniowo integracyjną mam masę obowiązków i cenię sobie usługi „pod klucz”. Ponieważ szkolenie dotyczyło „przyszłości sprzedaży” uznaliśmy, że chcielibyśmy pokazać Teslę i usłyszeć o sposobach sprzedaży tej firmy.

Wszystko ustaliliśmy podczas jednej rozmowy telefonicznej. Podczas wydarzenia zespół teslawynajem.pl opowiadał przez cały dzień o wystawianej Tesli, przygotował wykład o filozofii sprzedaży tego amerykańskiego koncernu. Nagrodą dla pracownikow i chyba największą atrakcją były przejazdy Teslą Model X! Cała współpraca udała się znakomicie. Z radością Polecam usługi teslawynajem.pl na event firmowy

Najlepsza nauka elektromobilności!

Widząc zmiany na rynku motoryzacyjnym postanowiliśmy mówić w firmie nie tylko o teorii, ale tez doświadczyć samochodu elektrycznego w praktyce.

Teslawynajem.pl nie tylko przeszkoliła nasza kadrę instruktorską i dostarczyła nam samochód na kilka dni zajęć praktycznych, ale także zaproponowała świetny wykład dotyczący praktyki użytkowania samochodów elektrycznych w Polsce. Jesteśmy zachwyceni takim wprowadzeniem w świat elektromobilności i na pewno będziemy korzystać z usług Teslawynajem przy kolejnych okazjach!

Mio
Profitroom
ING
Skoda Auto Poland

Dlaczego TeslaWynajem.pl?

Zanim porównasz ofertę z konkurencją, sprawdź jakie wersje Tesli porównujesz :) W naszej ofercie znajdują się wyłącznie modele S i X z dopiskiem P (Pakiet Performance) , z bateriami 90 oraz 100kWh oraz fabrycznym trybem Ludicrous.
Tylko taka Tesla jest w stanie wygrać na światłach z Ferrari.

Nie daj się nabrać na niską cenę i ustne zapewnienia u konkurencji - wielokrotnie klienci którzy wcześniej skorzystali oferty innych wypożyczalni, byli zdziwieni dlaczego auto nie przyspiesza tak, jak znaleźć można to na filmach w Internecie. Przykładowo, oferowany jako "najszybszy" Model S 60 od o do 100 km/h potrzebuje 7.9s. Czy tego oczekujesz :) ?

Przykładowo: Model X P100DL, a nie 60 , vs. Aventador, warto :)? [LINK]

Warto nadmienić, że w Polsce nie ma oficjalnego przedstawicielstwa ani salonu Tesla Motors, a wszystkie firmy których nazwa sugeruje oficjalnego dystrybutora działają nielegalnie.