TESLĄ po
WARSZAWIE

niemal codziennie

TESLA dostępna jest w Warszawie

Jeśli tylko nie organizujemy jakiegoś dużego wydarzenia, który angażuje wszystkie samochodu to TESLA dostępna jest w Warszawie.

Zapraszamy do zakupu kuponów.

Nie masz pomysłu na fajny prezent dla mężczyzny lub kobiety, którzy uwielbiają adrenalinę? Podaruj bliskiej osobie przejazd Teslą i spraw, by przeżyła niezapomniane chwile.

Poczuj moc ponad 750 koni mechanicznych oraz 3.0 sekundy do setki na własnej skórze. Sprawdź co czują kierowcy supersamochodów.

Potrzebujesz prezentu w tej chwili – to nie problem. Wypełnij poniższy formularz i już po kilku sekundach dostaniesz kartę podarunkową na Twój adres e-mail. Jest to PDF przygotowany do wydruku, spakowania i wręczenia.

Godzina350 PLN
2 godziny*800 PLN
Dzień z Teslą „P1850 – 2000 PLN

Podane ceny zawierają podatek VAT (oprócz wynajmu dobowego).

Dlaczego 2 godziny kosztują więcej niż dwa razy godzina?
Podczas pierwszej godziny obdarowany jeździ za kierownicą Tesli ok. 15 minut. Podczas drugiej godziny nie ma już etapu zapoznania z Teslą, więc jest to pełna godzina jazdy. Z doświadczenia wiemy, że kierowcy „dość intensywnie” próbują możliwości samochodu, a co za tym idzie następuje duże zużycie opon, hamulców etc. Jesteśmy przekonani, że cena za taką jazdę jest naprawdę konkurencyjna w stosunku do innych ofert.

Po zakupie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia dokładniej godziny.

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani wynajmem Tesli na dłużej lub na specjalne wydarzenie to nie problem.

Zapraszamy do kontaktu, ustalimy szczegóły, zaproponujemy najlepszą ofertę a następnie, dostarczymy samochód.