Warning: Creating default object from empty value in /usr/home/rx/domains/teslawynajem.pl/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28 Tesla Model S – TeslaWynajem.pl

TESLA MODEL S

Wynajmij TESLĘ

MODEL X lub S na godziny lub dni

Jesteśmy wyjątkową wypożyczalnią Tesli – pierwszą w Polsce i jedyną, która oferuje Tesle z pakietem Performance. U nas możesz wybrać czy chcesz wypróbować model podstawowy czy wyjątkowy, wciskający w fotel „P„.

Tylko pakiet Performance oraz Ludicrous zapewnią czasy na poziomie 3 sekund „do setki”. Nasze pojazdy wygrywają na światłach z większością Lamborghini, Ferrari czy Audi R8. Sprawdziliśmy 🙂

KUPONY i PREZENTY

niezapomniane chwile z TESLĄ

Nie masz pomysłu na fajny prezent dla mężczyzny lub kobiety, którzy uwielbiają adrenalinę? Podaruj bliskiej osobie przejazd Teslą i spraw, by przeżyła niezapomniane chwile.

Poczuj moc ponad 750 koni mechanicznych oraz 3.0 sekundy do setki na własnej skórze. Sprawdź co czują kierowcy supersamochodów.

Potrzebujesz prezentu w tej chwili – to nie problem. Wypełnij poniższy formularz i już po kilku sekundach dostaniesz kartę podarunkową na Twój adres e-mail. Jest to PDF przygotowany do wydruku, spakowania i wręczenia.

TESLA do ślubu

lub inne wyjatkowe wydarzenie

Ogranizujesz Ślub lub Wesele? Poszukujesz niebanalnego auta? Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy.
Dla naszych Klientów mamy do dyspozycji zarówno Teslę Model S jak i Model X . Zarówno elegancka limuzyna jak i ekstrawagancki SUV z drzwiami Falcon Wings zapewnią Parze Młodej wyjątkowe wspomnienia i oraz ogromne wrażenie na gościach.

Oferta dostępna na terenie całego kraju .

TESLA na targi

lub inne wydarzenia firmowe

Wszelkiego rodzaju imprezy firmowe zyskują na wartości dzięki obecności Tesli! Pokaż innym, że podążasz za najnowszymi trendami. Podnieś prestiż imprezy obecnością supersamochodów oferujących najnowocześniejsze technologie.

Oferujemy szeroki pakiet usług – od prezentacji aut, prelekcji na temat elektromobilności, poprzez przewozy uczestników, do samodzielnych przejazdów osób zainteresowanych.

Oferta dostępna na terenie całego kraju .