Wróć

wynajem tesli

Jesteśmy wyjątkową wypożyczalnią Tesli – pierwszą w Polsce i jedyną, która oferuje Tesle z pakietem Performance . Nie daj się nabrać na niską cenę u konkurencji i uniknij rozczarowania - tylko my mamy najmocniejsze auta dostępne w sprzedaży. Wnętrze "Premium" oferowane przez inne wypożyczalnie oznacza jedynie skórzane fotele, nie ma wpływu na osiągi. Tylko pakiet Performance oraz Ludicrous zapewnią czasy na poziomie 3 sekund "do setki". Nasze pojazdy wygrywają na światłach z większością Lamborghini, Ferrari czy Audi R8. Sprawdziliśmy :)


oblicz cenę
zarezerwuj

Wynajmujemy Tesle na godziny, doby, tygodnie, miesiące - jesteśmy elastyczni. Napisz nam czego potrzebujesz, a przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich oczekiwań.

W naszej flocie posiadamy zarówno modele S jak i X, w najbogatszych wersjach dostępnych na rynku - silnikowych i wyposażenia. Model 3 pojawi się u nas jak tylko trafi do pierwszych klientów w Europie, czyli pod koniec 2019 r.

Z niecierpliwością czekamy na dostawę New Roadster, ale nie spodziewamy się go przed rokiem 2020. Aktualnie nasze samochody stacjonują głównie w Poznaniu i Warszawie, lecz ich wynajem możliwy jest na terenie całej Polski.
Wraz z autem otrzymujesz komplet wszystkich niezbędnych kabli: 230V (na żądanie), kabel siłowy 16A i 32A, kable Mennekes type 2, przejściówkę CHAdeMO, oraz karty dostępu do wszystkich płatnych stacji ladowania na terenie Polski.